Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wortelextract heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort Wortelextract boven gemiddeld op glycemische index.
Wortelextract is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 35 kcal |
| Koolhydraten | 8g |
| Suikers (totaal) | 7g |
| Natuurlijk | 7.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0.5g |
| Oplosbaar | 0.2g |
| Onoplosbaar | 0.4g |
| Eiwit | 0.7g |
| Vet | 0.1g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0.1g |
| Natrium | 60mg |
Wortelextract heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Wortelextract heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Wortelextract heeft een glycemische last van 5 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →