Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Sultana zemelen ontbijtgranen heeft een glycemische index van 61, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 45 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Sultana zemelen ontbijtgranen boven gemiddeld op glycemische index.
Sultana zemelen ontbijtgranen is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 340 kcal |
| Koolhydraten | 74g |
| Suikers (totaal) | 22g |
| Natuurlijk | 10.0g |
| Toegevoegd | 12g |
| Vezels | 12g |
| Oplosbaar | 3.6g |
| Onoplosbaar | 8.4g |
| Eiwit | 8g |
| Vet | 2.5g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 2.1g |
| Natrium | 350mg |
Sultana zemelen ontbijtgranen heeft een glycemische index van 61, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 45 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Sultana zemelen ontbijtgranen heeft een matige glycemische index (61). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Sultana zemelen ontbijtgranen heeft een glycemische last van 45 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →