Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Basisgranen heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 64 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Basisgranen tot de hoogste op glycemische index.
Basisgranen kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 380 kcal |
| Koolhydraten | 85g |
| Suikers (totaal) | 25g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 20g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0.9g |
| Onoplosbaar | 2.1g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 2g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 1.6g |
| Natrium | 500mg |
Basisgranen heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 64 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Basisgranen heeft een hoge glycemische index (75). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Basisgranen heeft een glycemische last van 64 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →