Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
noten- en zaadclusters (gebonden met eiwit of vezelsiroop) heeft een glycemische index van 25, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 3 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere nuts scoort noten- en zaadclusters (gebonden met eiwit of vezelsiroop) tot de laagste op glycemische index.
noten- en zaadclusters (gebonden met eiwit of vezelsiroop) is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 520 kcal |
| Koolhydraten | 18g |
| Suikers (totaal) | 5g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 2g |
| Vezels | 8g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 16g |
| Vet | 42g |
| Verzadigd | 5g |
| Onverzadigd | 35g |
| Natrium | 120mg |
noten- en zaadclusters (gebonden met eiwit of vezelsiroop) heeft een glycemische index van 25, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 3 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
noten- en zaadclusters (gebonden met eiwit of vezelsiroop) heeft een lage glycemische index (25), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
noten- en zaadclusters (gebonden met eiwit of vezelsiroop) heeft een glycemische last van 3 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →