Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
bevroren banaan heeft een glycemische index van 51, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 11 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere fruits scoort bevroren banaan tot de laagste op glycemische index.
bevroren banaan is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 89 kcal |
| Koolhydraten | 23g |
| Suikers (totaal) | 12g |
| Natuurlijk | 12.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.6g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.8g |
| Eiwit | 1.1g |
| Vet | 0.3g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.1g |
| Natrium | 1mg |
bevroren banaan heeft een glycemische index van 51, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 11 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
bevroren banaan heeft een lage glycemische index (51), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
bevroren banaan heeft een glycemische last van 11 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →