Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
bevroren ananas heeft een glycemische index van 66, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 8 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere fruits scoort bevroren ananas boven gemiddeld op glycemische index.
bevroren ananas is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 50 kcal |
| Koolhydraten | 13g |
| Suikers (totaal) | 10g |
| Natuurlijk | 10.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 1.4g |
| Oplosbaar | 0.4g |
| Onoplosbaar | 1g |
| Eiwit | 0.5g |
| Vet | 0.1g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0.1g |
| Natrium | 1mg |
bevroren ananas heeft een glycemische index van 66, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 8 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
bevroren ananas heeft een matige glycemische index (66). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
bevroren ananas heeft een glycemische last van 8 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →