Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Banaan havermout baksel heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 13 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Banaan havermout baksel tot de laagste op glycemische index.
Banaan havermout baksel is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 170 kcal |
| Koolhydraten | 32g |
| Suikers (totaal) | 7g |
| Natuurlijk | 7.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 4.5g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 3.5g |
| Vet | 2.5g |
| Verzadigd | 0.5g |
| Onverzadigd | 2g |
| Natrium | 40mg |
Banaan havermout baksel heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 13 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Banaan havermout baksel heeft een lage glycemische index (40), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Banaan havermout baksel heeft een glycemische last van 13 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →