Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bananenchips heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 32 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Bananenchips boven gemiddeld op glycemische index.
Bananenchips is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 519 kcal |
| Koolhydraten | 58.4g |
| Suikers (totaal) | 35.3g |
| Natuurlijk | 20.3g |
| Toegevoegd | 15g |
| Vezels | 7.7g |
| Oplosbaar | 2.3g |
| Onoplosbaar | 5.4g |
| Eiwit | 2.3g |
| Vet | 33.6g |
| Verzadigd | 29.7g |
| Onverzadigd | 3.9g |
| Natrium | 6mg |
Bananenchips heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 32 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Bananenchips heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Bananenchips heeft een glycemische last van 32 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →