Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
baby bieten heeft een glycemische index van 64, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 6 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort baby bieten boven gemiddeld op glycemische index.
baby bieten is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 43 kcal |
| Koolhydraten | 9.6g |
| Suikers (totaal) | 6.8g |
| Natuurlijk | 6.8g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.8g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 2g |
| Eiwit | 1.6g |
| Vet | 0.2g |
| Verzadigd | 0.03g |
| Onverzadigd | 0.17g |
| Natrium | 78mg |
baby bieten heeft een glycemische index van 64, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 6 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
baby bieten heeft een matige glycemische index (64). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
baby bieten heeft een glycemische last van 6 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →