Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Biet uit blik heeft een glycemische index van 64, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort Biet uit blik boven gemiddeld op glycemische index.
Biet uit blik is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 49 kcal |
| Koolhydraten | 11g |
| Suikers (totaal) | 8.5g |
| Natuurlijk | 6.5g |
| Toegevoegd | 2g |
| Vezels | 1.8g |
| Oplosbaar | 0.5g |
| Onoplosbaar | 1.3g |
| Eiwit | 0.7g |
| Vet | 0.1g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0.1g |
| Natrium | 250mg |
Biet uit blik heeft een glycemische index van 64, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Biet uit blik heeft een matige glycemische index (64). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Biet uit blik heeft een glycemische last van 7 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →