Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Fermentert dampet kake (quinoa og linser) har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 10 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Fermentert dampet kake (quinoa og linser) blant de laveste i glykemisk indeks.
Fermentert dampet kake (quinoa og linser) er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 140 kcal |
| Karbohydrater | 23g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 4g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 7g |
| Fett | 2g |
| Mettet | 0.3g |
| Umettet | 1.7g |
| Natrium | 180mg |
Fermentert dampet kake (quinoa og linser) har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 10 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Fermentert dampet kake (quinoa og linser) har et lavt glykemisk indeks (45), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Fermentert dampet kake (quinoa og linser) har en glykemisk belastning på 10 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →