Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
and dumplings har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 17 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre meat rangerer and dumplings over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
and dumplings er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 220 kcal |
| Karbohydrater | 28g |
| Sukker (totalt) | 1.5g |
| Naturlig | 1.5g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 1.5g |
| Løselig | 0.5g |
| Uløselig | 1g |
| Protein | 9g |
| Fett | 8g |
| Mettet | 2.5g |
| Umettet | 4.5g |
| Natrium | 420mg |
and dumplings har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 17 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
and dumplings har et moderat glykemisk indeks (60). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
and dumplings har en glykemisk belastning på 17 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →