Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Perencah sayap pedas mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 30 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding other lain, Perencah sayap pedas berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Perencah sayap pedas sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbohidrat | 50g |
| Gula (jumlah) | 20g |
| Semula jadi | 2.0g |
| Ditambah | 18g |
| Serat | 5g |
| Larut | 1.5g |
| Tidak larut | 3.5g |
| Protein | 5g |
| Lemak | 3g |
| Tepu | 0.5g |
| Tidak tepu | 2.5g |
| Natrium | 8000mg |
Perencah sayap pedas mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 30 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Perencah sayap pedas mempunyai indeks glisemik sederhana (60). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Perencah sayap pedas mempunyai beban glisemik 30 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →