Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Perasa daun kucai masam mempunyai indeks glisemik 30, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding other lain, Perasa daun kucai masam berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Perasa daun kucai masam adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 120 kcal |
| Karbohidrat | 25g |
| Gula (jumlah) | 2g |
| Semula jadi | 1.0g |
| Ditambah | 1g |
| Serat | 6g |
| Larut | 1.8g |
| Tidak larut | 4.2g |
| Protein | 4g |
| Lemak | 1g |
| Tepu | 0.2g |
| Tidak tepu | 0.6g |
| Natrium | 8000mg |
Perasa daun kucai masam mempunyai indeks glisemik 30, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Perasa daun kucai masam mempunyai indeks glisemik rendah (30), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Perasa daun kucai masam mempunyai beban glisemik 2 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →