Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Perapan rempah Louisiana mempunyai indeks glisemik 20, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding other lain, Perapan rempah Louisiana berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Perapan rempah Louisiana adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 320 kcal |
| Karbohidrat | 40g |
| Gula (jumlah) | 2g |
| Semula jadi | 1.0g |
| Ditambah | 1g |
| Serat | 8g |
| Larut | 2.4g |
| Tidak larut | 5.6g |
| Protein | 6g |
| Lemak | 14g |
| Tepu | 2g |
| Tidak tepu | 12g |
| Natrium | 12000mg |
Perapan rempah Louisiana mempunyai indeks glisemik 20, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Perapan rempah Louisiana mempunyai indeks glisemik rendah (20), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Perapan rempah Louisiana mempunyai beban glisemik 2 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →