Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Palačinka bez šećera ima glikemijski indeks 70, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 22 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim grains, Palačinka bez šećera rangira se među najvišima po glikemijskom indeksu.
Palačinka bez šećera može uzrokovati brze skokove šećera u krvi i treba ga konzumirati u malim porcijama.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 210 kcal |
| Ugljikohidrati | 32g |
| Šećeri (ukupno) | 2g |
| Prirodni | 2.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 1.2g |
| Topiva | 0.4g |
| Netopiva | 0.8g |
| Proteini | 6g |
| Masti | 6g |
| Zasićene | 1.5g |
| Nezasićene | 3.5g |
| Natrij | 420mg |
Palačinka bez šećera ima glikemijski indeks 70, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 22 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
Palačinka bez šećera ima visok glikemijski indeks (70). Osobe s inzulinskom rezistencijom trebaju ograničiti unos.
Palačinka bez šećera ima glikemijsko opterećenje 22 na 100g, što ukazuje na značajan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →