Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sušený hrách má glykemický index 22, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 13 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními legumes se Sušený hrách řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Sušený hrách je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 340 kcal |
| Sacharidy | 60g |
| Cukry (celkem) | 3.5g |
| Přirozené | 3.5g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 25g |
| Rozpustná | 7.5g |
| Nerozpustná | 17.5g |
| Bílkoviny | 23g |
| Tuky | 1.2g |
| Nasycené | 0.2g |
| Nenasycené | 1g |
| Sodík | 5mg |
Sušený hrách má glykemický index 22, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 13 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sušený hrách má nízký glykemický index (22), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Sušený hrách má glykemickou zátěž 13 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →