Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sušenky má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 48 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Sušenky řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Sušenky může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 480 kcal |
| Sacharidy | 68g |
| Cukry (celkem) | 32g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 28g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.4g |
| Nerozpustná | 1.6g |
| Bílkoviny | 5g |
| Tuky | 22g |
| Nasycené | 10g |
| Nenasycené | 10g |
| Sodík | 350mg |
Sušenky má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 48 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sušenky má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Sušenky má glykemickou zátěž 48 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →