Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Oves (celé zrno) má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 13 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Oves (celé zrno) řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Oves (celé zrno) je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 389 kcal |
| Sacharidy | 66.3g |
| Cukry (celkem) | 0.9g |
| Přirozené | 0.9g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 10.6g |
| Rozpustná | 4g |
| Nerozpustná | 6.6g |
| Bílkoviny | 16.9g |
| Tuky | 6.9g |
| Nasycené | 1.2g |
| Nenasycené | 5.7g |
| Sodík | 2mg |
Oves (celé zrno) má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 13 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Oves (celé zrno) má střední glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Oves (celé zrno) má glykemickou zátěž 13 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →