Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Вафля має глікемічний індекс 76, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 27 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, Вафля займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
Вафля може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 290 kcal |
| Вуглеводи | 35g |
| Цукри (всього) | 9g |
| Природні | 2.0g |
| Додані | 7g |
| Клітковина | 1.2g |
| Розчинна | 0.4g |
| Нерозчинна | 0.8g |
| Білки | 6g |
| Жири | 14g |
| Насичені | 4g |
| Ненасичені | 8g |
| Натрій | 480mg |
Вафля має глікемічний індекс 76, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 27 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Вафля має високий глікемічний індекс (76). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
Вафля має глікемічне навантаження 27 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →