Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Віденський хліб має глікемічний індекс 75, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 41 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, Віденський хліб займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
Віденський хліб може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 310 kcal |
| Вуглеводи | 54g |
| Цукри (всього) | 7g |
| Природні | 2.0g |
| Додані | 5g |
| Клітковина | 2.2g |
| Розчинна | 0.7g |
| Нерозчинна | 1.5g |
| Білки | 8g |
| Жири | 6g |
| Насичені | 3.2g |
| Ненасичені | 2.8g |
| Натрій | 420mg |
Віденський хліб має глікемічний індекс 75, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 41 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Віденський хліб має високий глікемічний індекс (75). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
Віденський хліб має глікемічне навантаження 41 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →