Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
ванільні вафлі має глікемічний індекс 77, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 58 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, ванільні вафлі займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
ванільні вафлі може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 460 kcal |
| Вуглеводи | 75g |
| Цукри (всього) | 32g |
| Природні | 4.0g |
| Додані | 28g |
| Клітковина | 1g |
| Розчинна | 0.3g |
| Нерозчинна | 0.7g |
| Білки | 5g |
| Жири | 15g |
| Насичені | 7g |
| Ненасичені | 7g |
| Натрій | 300mg |
ванільні вафлі має глікемічний індекс 77, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 58 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
ванільні вафлі має високий глікемічний індекс (77). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
ванільні вафлі має глікемічне навантаження 58 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →