Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Солодка вафля має глікемічний індекс 75, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 56 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, Солодка вафля займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
Солодка вафля може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 480 kcal |
| Вуглеводи | 75g |
| Цукри (всього) | 32g |
| Природні | 4.0g |
| Додані | 28g |
| Клітковина | 1.5g |
| Розчинна | 0.5g |
| Нерозчинна | 1g |
| Білки | 5g |
| Жири | 18g |
| Насичені | 8g |
| Ненасичені | 10g |
| Натрій | 180mg |
Солодка вафля має глікемічний індекс 75, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 56 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Солодка вафля має високий глікемічний індекс (75). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
Солодка вафля має глікемічне навантаження 56 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →