Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz pankek glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 22 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Şekersiz pankek glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Şekersiz pankek hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 210 kcal |
| Karbonhidratlar | 32g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0.4g |
| Çözünmez | 0.8g |
| Protein | 6g |
| Yağ | 6g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 3.5g |
| Sodyum | 420mg |
Şekersiz pankek glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 22 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Şekersiz pankek yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Şekersiz pankek 100g başına 22 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →