Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz marshmallow aromalı protein bar glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şekersiz marshmallow aromalı protein bar glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz marshmallow aromalı protein bar kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 320 kcal |
| Karbonhidratlar | 25g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 12g |
| Çözünür | 3.6g |
| Çözünmez | 8.4g |
| Protein | 30g |
| Yağ | 8g |
| Doymuş | 3g |
| Doymamış | 5g |
| Sodyum | 250mg |
Şekersiz marshmallow aromalı protein bar glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekersiz marshmallow aromalı protein bar düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz marshmallow aromalı protein bar 100g başına 6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →