Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz darı cheesecake glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şekersiz darı cheesecake glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz darı cheesecake kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 170 kcal |
| Karbonhidratlar | 18g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 7g |
| Yağ | 7g |
| Doymuş | 2.5g |
| Doymamış | 4g |
| Sodyum | 80mg |
Şekersiz darı cheesecake glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekersiz darı cheesecake düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz darı cheesecake 100g başına 8 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →