Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Gül aromalı mini çörek glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 41 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Gül aromalı mini çörek glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Gül aromalı mini çörek hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 390 kcal |
| Karbonhidratlar | 55g |
| Şekerler (toplam) | 22g |
| Doğal | 4.0g |
| Eklenmiş | 18g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 16g |
| Doymuş | 6g |
| Doymamış | 8g |
| Sodyum | 220mg |
Gül aromalı mini çörek glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 41 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Gül aromalı mini çörek yüksek glisemik indekse (75) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Gül aromalı mini çörek 100g başına 41 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →