Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeftali ve chia tohumlu reçel glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şeftali ve chia tohumlu reçel glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şeftali ve chia tohumlu reçel kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 80 kcal |
| Karbonhidratlar | 18g |
| Şekerler (toplam) | 15g |
| Doğal | 15.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 1.5g |
| Yağ | 1.5g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 1.3g |
| Sodyum | 2mg |
Şeftali ve chia tohumlu reçel glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şeftali ve chia tohumlu reçel düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şeftali ve chia tohumlu reçel 100g başına 7 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →