Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Atıştırmalık toplar (chia, yulaf, fıstık ezmesi, kuru meyve) glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 22 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Atıştırmalık toplar (chia, yulaf, fıstık ezmesi, kuru meyve) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Atıştırmalık toplar (chia, yulaf, fıstık ezmesi, kuru meyve) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 410 kcal |
| Karbonhidratlar | 48g |
| Şekerler (toplam) | 18g |
| Doğal | 18.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 8g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 9g |
| Yağ | 19g |
| Doymuş | 3g |
| Doymamış | 14g |
| Sodyum | 60mg |
Atıştırmalık toplar (chia, yulaf, fıstık ezmesi, kuru meyve) glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 22 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Atıştırmalık toplar (chia, yulaf, fıstık ezmesi, kuru meyve) düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Atıştırmalık toplar (chia, yulaf, fıstık ezmesi, kuru meyve) 100g başına 22 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →