Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz badem sütlü ve kavrulmuş fındıklı chia pudingi glisemik indeksi 2 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şekersiz badem sütlü ve kavrulmuş fındıklı chia pudingi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz badem sütlü ve kavrulmuş fındıklı chia pudingi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 140 kcal |
| Karbonhidratlar | 7g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 4g |
| Yağ | 10g |
| Doymuş | 1g |
| Doymamış | 8g |
| Sodyum | 40mg |
Şekersiz badem sütlü ve kavrulmuş fındıklı chia pudingi glisemik indeksi 2 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekersiz badem sütlü ve kavrulmuş fındıklı chia pudingi düşük glisemik indekse (2) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz badem sütlü ve kavrulmuş fındıklı chia pudingi 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →