Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
şeftali meyve hazırlığı glisemik indeksi 42 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, şeftali meyve hazırlığı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
şeftali meyve hazırlığı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 50 kcal |
| Karbonhidratlar | 12g |
| Şekerler (toplam) | 10g |
| Doğal | 10.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.5g |
| Çözünür | 0.5g |
| Çözünmez | 1g |
| Protein | 0.6g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 1mg |
şeftali meyve hazırlığı glisemik indeksi 42 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
şeftali meyve hazırlığı düşük glisemik indekse (42) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
şeftali meyve hazırlığı 100g başına 5 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →