Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz armut konservesi glisemik indeksi 38 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Şekersiz armut konservesi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz armut konservesi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 30 kcal |
| Karbonhidratlar | 7.5g |
| Şekerler (toplam) | 6.5g |
| Doğal | 6.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0.4g |
| Çözünmez | 0.8g |
| Protein | 0.2g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 3mg |
Şekersiz armut konservesi glisemik indeksi 38 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekersiz armut konservesi düşük glisemik indekse (38) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz armut konservesi 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →