Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebzeli ve tofu şiş glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Sebzeli ve tofu şiş glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebzeli ve tofu şiş kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 75 kcal |
| Karbonhidratlar | 7g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 6g |
| Yağ | 3g |
| Doymuş | 0.5g |
| Doymamış | 2.2g |
| Sodyum | 15mg |
Sebzeli ve tofu şiş glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebzeli ve tofu şiş düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebzeli ve tofu şiş 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →