Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebzeli mercimek yemeği glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Sebzeli mercimek yemeği glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebzeli mercimek yemeği kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 85 kcal |
| Karbonhidratlar | 14g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 5.5g |
| Yağ | 0.7g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.5g |
| Sodyum | 40mg |
Sebzeli mercimek yemeği glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebzeli mercimek yemeği düşük glisemik indekse (28) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebzeli mercimek yemeği 100g başına 4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →