Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Az tuzlu miso ezmesi glisemik indeksi 33 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Az tuzlu miso ezmesi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Az tuzlu miso ezmesi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbonhidratlar | 25g |
| Şekerler (toplam) | 6g |
| Doğal | 6.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 1.5g |
| Çözünmez | 3.5g |
| Protein | 12g |
| Yağ | 6g |
| Doymuş | 1g |
| Doymamış | 5g |
| Sodyum | 3400mg |
Az tuzlu miso ezmesi glisemik indeksi 33 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Az tuzlu miso ezmesi düşük glisemik indekse (33) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Az tuzlu miso ezmesi 100g başına 8 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →