Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
keçiboynuzu glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 14 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, keçiboynuzu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
keçiboynuzu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 309 kcal |
| Karbonhidratlar | 41g |
| Şekerler (toplam) | 3g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 15g |
| Çözünür | 4.5g |
| Çözünmez | 10.5g |
| Protein | 35g |
| Yağ | 9g |
| Doymuş | 2.5g |
| Doymamış | 6.5g |
| Sodyum | 50mg |
keçiboynuzu glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 14 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
keçiboynuzu düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
keçiboynuzu 100g başına 14 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →