Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebzeli hafif az şekerli soslu tofu kavurma glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Sebzeli hafif az şekerli soslu tofu kavurma glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebzeli hafif az şekerli soslu tofu kavurma kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 85 kcal |
| Karbonhidratlar | 6g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 1.8g |
| Eklenmiş | 0.2g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 7g |
| Yağ | 4g |
| Doymuş | 0.7g |
| Doymamış | 3.3g |
| Sodyum | 220mg |
Sebzeli hafif az şekerli soslu tofu kavurma glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebzeli hafif az şekerli soslu tofu kavurma düşük glisemik indekse (20) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebzeli hafif az şekerli soslu tofu kavurma 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →