Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebze suyu mercimekli veya nohutlu glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Sebze suyu mercimekli veya nohutlu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebze suyu mercimekli veya nohutlu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 45 kcal |
| Karbonhidratlar | 7.5g |
| Şekerler (toplam) | 1.8g |
| Doğal | 1.8g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.2g |
| Çözünür | 0.66g |
| Çözünmez | 1.54g |
| Protein | 2.2g |
| Yağ | 0.5g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.4g |
| Sodyum | 180mg |
Sebze suyu mercimekli veya nohutlu glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebze suyu mercimekli veya nohutlu düşük glisemik indekse (30) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebze suyu mercimekli veya nohutlu 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →