Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebze ve baklagil güveci glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Sebze ve baklagil güveci glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebze ve baklagil güveci kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 70 kcal |
| Karbonhidratlar | 12g |
| Şekerler (toplam) | 3g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4g |
| Çözünür | 1.2g |
| Çözünmez | 2.8g |
| Protein | 4g |
| Yağ | 0.7g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.6g |
| Sodyum | 180mg |
Sebze ve baklagil güveci glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebze ve baklagil güveci düşük glisemik indekse (28) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebze ve baklagil güveci 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →