Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebze püresi glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Sebze püresi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebze püresi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbonhidratlar | 12g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 4g |
| Çözünür | 1.2g |
| Çözünmez | 2.8g |
| Protein | 6g |
| Yağ | 11g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 9g |
| Sodyum | 600mg |
Sebze püresi glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebze püresi düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebze püresi 100g başına 5 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →