Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mini Plant-Based Mozzarella glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 11 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Mini Plant-Based Mozzarella glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Mini Plant-Based Mozzarella kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbonhidratlar | 18g |
| Şekerler (toplam) | 0.5g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.7g |
| Protein | 1.5g |
| Yağ | 19g |
| Doymuş | 13g |
| Doymamış | 6g |
| Sodyum | 700mg |
Mini Plant-Based Mozzarella glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 11 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Mini Plant-Based Mozzarella orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Mini Plant-Based Mozzarella 100g başına 11 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →