Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mini kiş (ıspanak ve pastırma) glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Mini kiş (ıspanak ve pastırma) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Mini kiş (ıspanak ve pastırma) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 270 kcal |
| Karbonhidratlar | 13g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.7g |
| Protein | 9g |
| Yağ | 20g |
| Doymuş | 8g |
| Doymamış | 10g |
| Sodyum | 600mg |
Mini kiş (ıspanak ve pastırma) glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Mini kiş (ıspanak ve pastırma) düşük glisemik indekse (28) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Mini kiş (ıspanak ve pastırma) 100g başına 4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →