Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Milton krakerleri glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 45 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Milton krakerleri glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Milton krakerleri kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 440 kcal |
| Karbonhidratlar | 70g |
| Şekerler (toplam) | 4g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 2g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 1.5g |
| Çözünmez | 3.5g |
| Protein | 9g |
| Yağ | 14g |
| Doymuş | 2g |
| Doymamış | 12g |
| Sodyum | 700mg |
Milton krakerleri glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 45 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Milton krakerleri orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Milton krakerleri 100g başına 45 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →