Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mezcla Protein Bar glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 18 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Mezcla Protein Bar glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Mezcla Protein Bar kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 380 kcal |
| Karbonhidratlar | 40g |
| Şekerler (toplam) | 18g |
| Doğal | 6.0g |
| Eklenmiş | 12g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 25g |
| Yağ | 12g |
| Doymuş | 4g |
| Doymamış | 8g |
| Sodyum | 250mg |
Mezcla Protein Bar glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 18 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Mezcla Protein Bar düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Mezcla Protein Bar 100g başına 18 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →