Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyveli tahıl glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Meyveli tahıl glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Meyveli tahıl kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 360 kcal |
| Karbonhidratlar | 30g |
| Şekerler (toplam) | 3g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 2g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 30g |
| Yağ | 12g |
| Doymuş | 6g |
| Doymamış | 6g |
| Sodyum | 400mg |
Meyveli tahıl glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Meyveli tahıl düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Meyveli tahıl 100g başına 12 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →