Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Arpalı malt glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 40 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Arpalı malt glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Arpalı malt kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 360 kcal |
| Karbonhidratlar | 73g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 11g |
| Çözünür | 3.3g |
| Çözünmez | 7.7g |
| Protein | 10g |
| Yağ | 2g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 1.6g |
| Sodyum | 8mg |
Arpalı malt glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 40 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Arpalı malt orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Arpalı malt 100g başına 40 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →