Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve ve lifli tahıl gevreği glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 48 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Meyve ve lifli tahıl gevreği glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Meyve ve lifli tahıl gevreği kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 74g |
| Şekerler (toplam) | 22g |
| Doğal | 10.0g |
| Eklenmiş | 12g |
| Lif | 8g |
| Çözünür | 2.4g |
| Çözünmez | 5.6g |
| Protein | 7g |
| Yağ | 5g |
| Doymuş | 0.7g |
| Doymamış | 4.3g |
| Sodyum | 180mg |
Meyve ve lifli tahıl gevreği glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 48 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meyve ve lifli tahıl gevreği orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Meyve ve lifli tahıl gevreği 100g başına 48 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →