Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mercimekli Tam Tahıllı Mantı glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 13 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Mercimekli Tam Tahıllı Mantı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Mercimekli Tam Tahıllı Mantı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 170 kcal |
| Karbonhidratlar | 28g |
| Şekerler (toplam) | 1.2g |
| Doğal | 1.2g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 7g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 1.6g |
| Sodyum | 220mg |
Mercimekli Tam Tahıllı Mantı glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 13 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Mercimekli Tam Tahıllı Mantı düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Mercimekli Tam Tahıllı Mantı 100g başına 13 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →