Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
MCT yağı tozu glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, MCT yağı tozu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
MCT yağı tozu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 550 kcal |
| Karbonhidratlar | 15g |
| Şekerler (toplam) | 3g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 2g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 50g |
| Doymuş | 45g |
| Doymamış | 5g |
| Sodyum | 300mg |
MCT yağı tozu glisemik indeksi 10 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
MCT yağı tozu düşük glisemik indekse (10) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
MCT yağı tozu 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →