Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Key lime dolgusu glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 33 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Key lime dolgusu glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Key lime dolgusu kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 320 kcal |
| Karbonhidratlar | 50g |
| Şekerler (toplam) | 45g |
| Doğal | 10.0g |
| Eklenmiş | 35g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 4g |
| Yağ | 10g |
| Doymuş | 5g |
| Doymamış | 4g |
| Sodyum | 120mg |
Key lime dolgusu glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 33 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Key lime dolgusu orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Key lime dolgusu 100g başına 33 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →